loader image

Hakkımızda

Oğuz Üce Hukuk & Danışmanlık
Hakkımızda

Oğuz Üce Hukuk ve Danışmanlık

Oğuz Üce & Hukuk ve Danışmanlık, güçlü danışman ve avukat ekibiyle Türkiye’nin her noktasına faaliyet göstermektedir. Askeri Ceza Hukuku, Memur & Disiplin Hukuku, İdare Hukuku, Askeri Disiplin Hukuku, Askeri İdare Hukuku, Boşanma Hukuku, Miras Hukuku başta olmak üzere alanında tecrübeli ekibiyle Kazası Tazminatı, Şehit ve Gazi Tazminatı ve İcra Hukuku gibi alanlarda uzmanlaşmış olan Oğuz Üce & Hukuk ve Danışmanlık, hukuk alanında sürdürülebilir prensipler üzerine geliştirilmiş yönetim anlayışına sahiptir.

Daima güncel olanı ve yenilikleri takip ederek modern hukuk dünyası için yeni çözümler geliştiren Oğuz Üce Hukuk Danışmalık, hukukun temel ilkelerine bağlı kalarak yenilikçi bir vizyona sahiptir. Etik prensipler ışığında hukuka sadece olası mağduriyet ve hak mahrumiyetlerinden dolayı ihtiyaç duyulmaması gerektiği bilinciyle, sorunları ortaya çıkmadan bertaraf etme anlayışıyla hizmet veren Oğuz Üce Hukuk Danışmanlık, çözüm odaklı yaklaşımlarıyla müvekkiller için en sağlıklı sonuçların elde edilmesini sağlar.

Farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış avukat ve danışmanlarımızla standarttan ödün vermeden oluşturduğumuz hizmet politikamızla Oğuz Üce Hukuk Danışmanlık olarak, sadece hukuki danışmanlık sağlamakla kalmıyor, müvekkillerimizin hukuk mücadelelerinde ihtiyaç duyduğu her türlü desteği en etkili şekilde sağlıyoruz. Çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımlarımızda yaşadığınız hak kaybı sorunlarını, mağduriyetlerinizi, hak ihlallerini ve hukuki taleplerinizi dikkatle dinliyor, güncel hukuki gelişmeler ışığında size özel planlamalar oluşturuyoruz.